O nás

             

Vítejte na našem webu Antik Kureš s.r.o. Dovolte nám, abychom se Vám představili.

Navázali jsme na dlouholetou rodinnou tradici, kdy se vášeň ve sběratelství skloubila s profesemi ostatních oborů, a tak se obchodem se starožitnostmi profesionálně zabýváme již více jak 30 let.

Specializujeme se především na prodej starožitných a designových šperků, starožitných originálních módních doplňků světoznámých značek (tzv. retro móda), starožitných hodin, obrazů a ostatních starožitností.

V naší nabídce naleznete velkou škálu dalších starožitností, jako je starožitný porcelán, starožitné sklo, staré hračky, starožitný nábytek, různé sběratelské předměty a jiné. 

V čem jsme jiní a na trhu jedineční?

 Rodinná firma na profesionálním trhu přes 30 let. Vyznačujeme se precizností a smyslem pro detail. Starožitnost pro nás není pouze věc, ale předmět plný hodnot s duchem času, který má svůj příběh. Známe-li původního majitele, snažíme se o věci získat informace o původu a příběhy, kterým byla daná starožitnost svědkem.

 Klademe důraz na kvalitu.

  Preferujeme osobní kontakt se zákazníkem a snažíme se vyhovět všem jeho přáním. Máme stálé zákazníky z řady české i zahraniční VIP klientely. 

 Na našem webu představujeme to, co jinde nenajdete – nabízíme zákazníkům a všem milovníkům starožitností aktuality ze světa starožitností, informace a praktické rady týkající se investiční stránky, ale především pravidelné vlastní odborné články na různá témata týkající se starožitností.

 Vybavujeme muzea, zámky, galerie, stylové restaurace, a jiné.

 Zapůjčujeme starožitnosti filmařům a fotografům. 

 Opatříme Vám cokoliv na zakázku dle Vašeho přání.

 Na zakázku tvoříme ucelené kolekce a sbírky, a to i velice vzácných a raritních předmětů.

 

Děkujeme za Vaši přízeň!

S úctou

                       

         

          Mgr. Ing. Marie Kurešová

                starožitník, právník

 jednatelka společnosti Antik Kureš s.r.o.

členka presidia Asociace starožitníků z.s.

vicepresidentka Asociace starožitníků z.s.

                 Sekce kulturní