O nás

Dobrý den,

srdečně Vás vítáme na našich stránkách Antik Kureš!


Navázali jsme na rodinnou tradici, kdy se vášeň ve sběratelství skloubila s profesemi ostatních oborů, a tak se obchodem se starožitnostmi zabýváme již více jak 20 let.

Specializujeme se především na prodej hodin a hodinek všeho druhu. Nabízíme hodiny stolní, krbové, figurální, podlahové, nástěnné, obrazové, kapesní hodinky a mnoho dalších.

V naší nabídce však naleznete širokou škálu i ostatních starožitností, jako jsou obrazy, nábytek, porcelán, šperky, staré hračky, a jiné.

Kromě prodeje jsme schopni Vám zajistit restaurování a opravy (především pak opravy hodin a hodinek) a oceňování starožitností (po předchozí domluvě a pouze osobně).

V čem jsme jiní a na trhu jedineční?

* Vyznačujeme se precizností a smyslem pro detail. Věc pro nás není pouze věc, ale předmět plný hodnot s duchem času. Známe-li původního majitele, snažíme se o věci získat informace o původu a příběhy, kterým byla daná starožitnost svědkem.

* Klademe důraz na kvalitu, proto všechny předměty, především pak hodiny u nás zakoupené jsou vždy funkční a seřízené. 

* Preferujeme osobní kontakt se zákazníkem a snažíme se vyhovět přáním zákazníků. Máme stálé zákazníky z řady české i zahraniční VIP klientely.

* Nově na našem webu představujeme to, co jinde nenajdete – nabízíme zákazníkům a všem milovníkům starožitností aktuality ze světa starožitností, informace a praktické rady týkající se investiční stránky, ale především pravidelné vlastní odborné články na různá témata týkající se starožitností, které zde budou pravidelně zveřejňovány.

* Vybavujeme muzea, zámky, stylové restaurace, a jiné.

* Zapůjčujeme starožitnosti filmařům a fotografům. 

* Opatříme Vám cokoliv na zakázku dle Vašeho přání.

* Na zakázku tvoříme ucelené kolekce a sbírky, a to i velice vzácných a raritních předmětů.

Náš web neslouží jako klasický internetový obchod, ale má pouze informativní charakter. 

V případě, že zde nenaleznete to, po čem Vaše srdce touží, kontaktujte nás. Opatříme Vám, o co máte zájem!

Děkujeme za Vaši přízeň!

S úctou

        Mgr. Ing. Marie Kurešová  


 

 


Antik Kureš - člen asociace starožitníků a mezinárodní konfederace obchodníků s uměleckými díly C.I.N.O.A.